BAĞIMSIZ BÜRO-SEN’DE YENİ GENEL BAŞKAN ERKUT DEMİRCİ
BAĞIMSIZ BÜRO SEN 5. OLAĞAN GENEL KURUL İLANI
BASK AYLIK OLAĞAN TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
BASK 2018 YOL HARİTASI İÇİN TOPLANTI DÜZENLEDİK
ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'Ü SAYGIYLA ANIYORUZ
HAVA DURUMU
KARAMAN

BAŞBAKAN YILDIRIM İLE BAYRAMLAŞTIK

Bağımsız Büro-Sen Genel Başkanı Remzi KIZILKAYA, bayramların insanlar arasındaki dayanışma ve kardeşlik duygularını büyütmeye vesile olacağını belirterek, "Kurban Bayramı insanların birbirinin kanını dökmemesi için Allah’ın insanlara lütfettiği bir ibadettir” dedi.

KIZILKAYA, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, bayramların sevgi, saygı, barış, kenetlenme ve dayanışma gibi insanı insan yapan yüce değerleri daha da yüceltmek için en güzel fırsat olduğunu söyledi.

Ülkemizdeki terör saldırılarının, İslam coğrafyasında yaşanan şiddet olaylarının, evlerini barklarını terk etmek zorunda kalan ve yaşama tutunmaya çalışan masum mültecilerin ve küçücük çocukların, yüreklerde derin acılar bıraktığına vurgu yapan KIZILKAYA, "Bayramın özünde sevgi ve huzur vardır. Bu güzel duyguları hissedebilmek ve yaşanılan bütün sıkıntıları aşabilmek için hepimize düşen görevler var. İnsanlar öldürmekten değil yaşatmaktan yana, nefretten değil sevgiden yana, zorlaştırmaktan değil kolaylaştırmaktan yana olduğunda çocuklarımıza daha güzel, daha yaşanılır bir dünya bırakacağımızdan eminim" diye konuştu.

KIZILKAYA, Kurban Bayramının paylaşmayı, kardeşliği ve dayanışmayı ifade ettiğinin de altını çizerek, “Bu manevi duygularla Mübarek Kurban Bayramının, bütün İslâm dünyası için hayırlara, maddi ve manevi gelişmelere vesile olmasını niyaz ediyoruz” dedi.

Öte yandan Genel Başkanımız Remzi KIZILKAYA, Başbakanlık'ta Başbakan Binali YILDIRIM ile de bayramlaşarak ayak üstü memurların sorunlarını kısaca kendisine iletti.

Tüm Hakları Saklıdır 2012 © BAGIMSIZ BURO SEN
Kodlama : Networkbil.net