BAĞIMSIZ BÜRO-SEN’DE YENİ GENEL BAŞKAN ERKUT DEMİRCİ
BAĞIMSIZ BÜRO SEN 5. OLAĞAN GENEL KURUL İLANI
BASK AYLIK OLAĞAN TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
BASK 2018 YOL HARİTASI İÇİN TOPLANTI DÜZENLEDİK
ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'Ü SAYGIYLA ANIYORUZ
HAVA DURUMU
KARAMAN

BASK’IN KAYSERİ BULUŞMASI

BASK Genel Başkanı Bayram ZENGİN, BASK Genel Sekreteri ve Anadolu Eğitim Sendikası Genel Başkanı Cansel Güven ve BASK Genel Dış İlişkiler Sekreteri ve Bağımsız Büro-Sen Genel Başkanı Remzi KIZILKAYA, Anadolu Eğitim Sendikası Genel Sekreteri Turan TEMEL’den oluşan BASK Heyeti 07.02.2016 tarihinde örgütlenme çalışmaları kapsamında Kayseri’deydi.

Kayseri’den AES İl Başkanı Ahmet GÜRSES ve yönetim üyelerinin yanı sıra BEÇ-Sen Kayseri İl Temsilcisi Mehmet DEMİR ve Bağımsız Büro-Sen Kayseri İl Temsilcisi Gülseren AY’ın da eşlik ettiği ziyarette kamu kurumlarının Kayseri birimleri ziyaret edildi.

Vali Yardımcısı Sn. Gökhan AZCAN ve Erciyes Üniversitesi Rektörü Sn. Prof. Dr. Muhammet GÜVEN’i’ı makamında ziyaret eden Heyet, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sn. Bahameddin KARAKÖSE ile görüştü.

VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI’NI ZİYARET ETTİK

Genel Başkan Bayram ZENGİN ve Genel Dış İlişkileri Sekreteri Remzi KIZILKAYA, Vergi Dairesi Başkanlığı ziyaretinin ardından Kayseri Olay Gazetesinde ziyarete ilişkin açıklamalarda bulundu.

Genel Sekreter Cansel GÜVEN ve beraberindekiler Nuh Mehmet Baldöktü Anadolu Lisesi’nde eğitimcilerle bir araya geldikten sonra Kayseri TV1 kanalında Doç. Dr. Celil ARSLAN’ın sunduğu Akademik Bakış Programında canlı yayına katıldı.

Kayseri buluşmasında BASK ve bağlı sendikaların temsilci ve üyeleri ile de bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda Kayseri’de örgütlenme çalışmaları, kamu görevlilerinin sorunları ve BASK’ın çözüm önerileri üzerinde duruldu.

Ziyareti değerlendiren genel başkan Bayram ZENGİN; “Türkiye genelinde başlattığımız örgütlenme seferberliği kapsamında İl ziyaretlerine Kayseri ile başladık. Buradaki temsilci arkadaşlarımızı çalışmalarından dolayı kutluyorum. En kısa zamanda tüm hizmet kollarında temsilciliklerin oluşturulması ve ilçelerde de örgütlenmenin tamamlanması için çalışma içerisindeyiz. Sendikalarımızın genel merkez yöneticileri de peyderpey Kayseri’yi ziyaret ederek çalışmalara destek vereceklerdir. Kayseri’de Konfederasyonumuza katılımlar ve bize duyulan güvenden ötürü başta üyelerimiz olmak üzere Kayseri’de görev yapan kamu görevlilerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır 2012 © BAGIMSIZ BURO SEN
Kodlama : Networkbil.net